Trening z mistrzem Karoliny Piechoty

W ramach akcji Podaj dalej nasi Kadrowicze mają okazję promować sport i swoje dyscypliny sportowe w społecznościach lokalnych. Dzięki organizacji Treningów z mistrzem w szkołach podstawowych, przenoszą pozytywne wartości sportowe do codzienności szkolnej i dzielą się nimi wśród najmłodszych.

Wakacje nieubłaganie dobiegły końca, a razem z rozpoczęciem roku szkolnego wystartowały Treningi z mistrzem. Kolejny w cyklu Trening, zorganizowała Karolina Piechota. W piątek, 21 września Karolina wraz z siostrą, Pauliną Piechotą – beneficjentką VI edycji Sportowej Akademii Veolia poprowadziły trening pływacki dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 83 w Łodzi. Tym razem nie w basenie, a “na sucho” ćwiczyło ponad 50 młodych mistrzów!

Opowiadałyśmy o naszym codziennym życiu, treningach i o naszej dyscyplinie. Uczniowie zadawali nam pytania na temat pływania i zdrowego odżywiania, a my udzielałyśmy na nie odpowiedzi. – relacjonuje Karolina. Po części teoretycznej przeprowadziłyśmy krótką, a zarazem intensywną rozgrzewkę. Pod koniec lekcji rozdałyśmy uczestnikom dyplomy. Trening z mistrzem, to doskonały pomysł na promowanie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży. Cieszę się, że mogę uczestniczyć w takich akcjach.” – dodaje.

Trening Karoliny już za nami. Śledźcie relacje z Treningów pozostałych Kadrowiczów, które pojawią się na blogu już niebawem!