e-learning

Zielone Podwórka Veolii

Fundacja Veolia Polska integruje nie tylko środowisko młodych i utalentowanych sportowców. W ramach swojej działalności realizuje również projekty społeczne, w tym wolontariat pracowniczy. Sukcesem okazała się inicjatywa pt. „Zielona Podwórka Veolii”. Celem akcji jest tworzenie zielonych miejsc na terenie różnych placówek społecznych, pozwalających obecnym i przyszłym jego mieszkańcom czerpać z bogactwa przyrody w mieście.

17 września, na terenie Domu Pomocy Społecznej Ugory w Poznaniu, odbyło się uroczyste otwarcie placu należącego do ośrodka. Podczas inauguracji nie zabrakło wolontariuszy i Przedstawicieli Sportowej Akademii Veolia.

Kadrowicze nie tylko spędzili aktywnie czas z seniorami, ale też wymieniali się z nimi swoimi doświadczeniami i opowiadali o swoich pasjach. Mieli również okazję zaprezentować swoje umiejętności sportowe. Marek Woźniak poprowadził pokaz taekwondo. Odbyły się także zajęcia sportowe z udziałem lekkoatletów Natalii Benedykcińskiej, Aleksandry Styś, Piotra Goździewicza oraz wieloboisty – Kacpra Jastrzębskiego. Dopełnieniem sportowej części spotkania były zajęcia relaksacyjne.

Cieszymy się, że możemy być częścią takich wydarzeń! Wierzymy, że wspólnie stworzyliśmy miejsce przyjazne lokalnej społeczności.

1