e-learning

Kolejna odsłona Otwartych Szkoleń Sportowej Akademii Veolia

W odświeżonej formule tegorocznej, 9-tej edycji Sportowej Akademii Veolia pojawiły m.in. szkolenia w formie online, które mają ułatwić sportowcom pogodzenie zajęć z częstymi treningami oraz wyjazdami na zawody czy zgrupowania. W ramach otwartych szkoleń, szansę na uczestnictwo w wybranych webinarach dostają także sportowcy z regionów nie objętych programem, ich rodzice i trenerzy.

Na przełomie maja i czerwca odbył się już pierwszy cykl otwartych warsztatów – „Doping młodych sportowców – do’s and dont’s”, czyli co wolno a czego należy unikać.

Do tego, że za sukcesem jednego zawodnika często stoi praca wielu ludzi, nie musimy chyba nikogo przekonywać. Dlatego już pod koniec miesiąca startuje kolejna odsłona otwartych szkoleń online, przygotowanych z myślą nie tylko o sportowcach, ale także ich rodzicach i trenerach. Będą one obejmować zagadnienia z zakresu dietetyki, psychologii w sporcie oraz budowania wizerunku i sponsoringu. Dla osób, które wezmą udział w szkoleniu przygotowane są nagrody! Indywidualne konsultacje z psychologiem, dietetykiem, książki tematyczne oraz sesja fotograficzna.

Więcej szczegółów dostępnych w opisie poszczególnych wydarzeń na Facebooku:

„Sponsoring w sporcie” – https://www.facebook.com/events/2400722583303885/

„Dietetyka w sporcie” – https://www.facebook.com/events/537391006731789/ 

„Psychologia w sporcie” – https://www.facebook.com/events/292591748014323/

Więcej informacji o tych webinariach, jak i innych, dostępnych jest na profilu SAV – https://www.facebook.com/SportowaAkademiaVeolii/.

Pierwsze szkolenie z „Marketingu w sporcie” już 30 października!

Liczymy na Waszą obecność! Do zobaczenia.