e-learning

SAV na corocznym Biegu Chomiczówki

W minioną niedzielę, 20.01.2019 r. na warszawskich Bielanach, nasi kadrowicze Julia Sereda i Krzysztof Radziszewski poprowadzili rozgrzewkę dla biegaczy startujących w 36. Biegu Chomiczówki i towarzyszącym mu Biegu o Puchar Bielan. 

Tradycyjnie, w trzecią niedzielę stycznia biegacze spotkali się na warszawskich Bielanach na pierwszej imprezie biegowej w tym roku.

Mimo szczypiącego mrozu, na starcie obu biegów pojawiło się blisko 2 tys. osób. Do startu przygotowali się razem z naszymi kadrowiczami, którzy poprowadzili wspólną rozgrzewkę. Na mecie za to nie zabrakło stałego elementu wydarzenia – ciepłej grochówki dla każdego, kto ukończył bieg.

A co o samym wydarzeniu mówią nasi kadrowicze?

“Nie spodziewałam się takiej liczby osób. Nie czułam stresu, wręcz przeciwnie – świetnie było patrzeć jak ci wszyscy ludzie dokładnie powtarzają ćwiczenia. Fajna zabawa i super pozytywna energia. Masa uśmiechu na twarzach biegaczy i kibiców. Było wesoło i świetnie się bawiłam!”

-Julia Sereda

“Początkowo myślałem, że będę się stresował np. mówić do mikrofonu lub powiem coś nie tak, przejęzyczę się. Od momentu wejścia na scenę, wszystko przychodziło z wielką łatwością. Oczywiście nie byliśmy ekspertami od rozgrzewki biegaczy, ale myślę, że podołaliśmy wyzwaniu. Podzieliliśmy zadania, wymienialiśmy się mikrofonem, mniej więcej po równo. Wszyscy z nami chętnie współpracowali. Myślę, że dałbym radę odnaleźć się w roli prowadzącego. Świetnym uczuciem jest widzieć tłum zgodnie wykonujący zadane ćwiczenia.”

-Krzysztof Radziszewski

Julii i Krzyśkowi bardzo dziękujemy za zaangażowanie!

#KadraSAV #SAV10