e-learning

1. spotkanie Kadry SAV 10

Miniony weekend minął niezwykle pracowicie. W dniach 26-27 stycznia, w Łodzi odbyło się 1. spotkanie kadry 10. edycji SAV. Sobotę rozpoczęliśmy spotkaniem z przedstawicielami Veolii Energii Łódź, którzy opowiedzieli kadrowiczom czym zajmuje się firma, przedstawili ideę programu SAV i innych projektów realizowanych przez Fundację Veolia Polska. Dodatkowo, kadrowicze mieli okazję z bliska zobaczyć jak wygląda centrum dowodzenia i praca w elektrociepłowni. Na co dzień jest to miejsce niedostępne dla zwiedzających, a widok ognia w kotle naprawdę robi wrażenie!

W drugiej części dnia odbyły się zaplanowane warsztaty. Jakub Kalinowski – prezes Fundacji V4Sport, przedstawił założenia programu oraz plany na najbliższy rok. Był z nami też mentor naszych sportowców – Filip Wypych, pływak, olimpijczyk z Rio de Janerio. Filip opowiedział o swojej drodze do sukcesu, motywacjach, przeszkodach i zmaganiach. Kadrowicze mieli również okazję poznać Jerzego Mieńkowskiego – eksperta z dziedziny marketingu sportowego. Dzień zakończyliśmy wspólną kolacją, spacerem słynną ulicą Piotrkowską oraz grą w kręgle.

Niedzielny poranek kadrowicze zaczęli od integracji. Mieli za zadanie wspólnie przygotować śniadanie, co okazało się świetną zabawą i odkrywaniem nowych umiejętności pracy w grupie. W dalszej części dnia,  warsztaty z dietetyki poprowadziła doświadczona w żywieniu sportowców – Dominika Kulczycka – Wójcik. Kadrowicze mieli też okazję sprawdzić się przed obiektywem Krzysztofa Kuruca, beneficjenta 2. edycji SAV.

Za nami bardzo intensywne dwa dni. A co myślą o tym nasi kadrowicze? Jak im się podobały warsztaty? Co najbardziej utkwiło im w pamięci? Przeczytajcie sami:

„ Dziękuję za przyjęcie mnie do Sportowej Akademii Veolia, gdyż poznałem tu wielu fantastycznych ludzi. Wykłady trafiły do mnie i pomogły mi dostrzec nowe spojrzenie na świat. Chętnie będę przyjeżdżał na kolejne spotkania”.

„Sportowa Akademia Veolia pomoże mi rozwinąć siebie, nabyć nowych doświadczeń. Poznaję tutaj nowych, fajnych ludzi, którzy pomogą mi się otworzyć. Jest to niesamowita przygoda, która motywuje mnie do dalszego działania”.

„ To niesamowite, ile wiedzy nabyłem podczas tych warsztatów. Otworzyły mi one oczy oraz moja głowa jest pełna pomysłów. Tworzy mi się jasny obraz drogi do upragnionego sportowego i życiowego sukcesu”.

„Nawet przez moment nie żałowałem tego, że udało mi się zakwalifikować do kadry SAV”.

„Spotkanie się tutaj w Łodzi, to był bardzo miło spędzony czas. Cieszę się, że tu jestem. Dzięki Wam mam większe szanse na efektywny rozwój”.

„Wykłady ze znanymi ludźmi wnoszą bardzo dużo do życia. Możemy poukładać swoje myśli oraz jeszcze bardziej nastawić się na sukces”.

„ Pierwsze spotkanie było bardzo udane i wartościowe. Mogliśmy się lepiej poznać, zintegrować i nauczyć wszystkich imion J. Dowiedzieliśmy się na czym dokładnie polega program SAV i czego możemy się nauczyć. . Bardzo podobały mi się wykłady o motywacji i marketingu, a przede wszystkim spotkanie, konsultacje z dietetykiem. Na pewno będą pomocne, wartościowe i ułatwią mi trenowanie”.

„SAV jest świetnym programem. Na pierwszych warsztatach dostrzegłam, że z waszej strony płynie niesamowita chęć pomocy młodym sportowcom. Jestem pod ogromnym wrażeniem całej organizacji”.