Kadra

Dyscyplin
Sportowców
  • 2018
    12
    Dyscyplin
    21
    Sportowców

    Wiktoria Szatan

    Miasto: Chrzanów

    Klub: UMKS PMOS Chrzanów

    Amelia Pyzio

    Miasto: Chrzanów

    Klub: UKS przy SP nr 8 w Chrzanowie

    Dominika Kiszka

    Miasto: Chrzanów

    Klub: UKS przy SP nr 8 w Chrzanowie

    Jakub Sikorski

    Miasto: Katowice

    Klub: AZS AWF Katowice

    Martyna Nolewajka

    Miasto: Tarnowskie Góry

    Klub: UKS Ahinsa Tarnowskie Góry, GKS Czarni Bytom

    Joanna Gaj

    Miasto: Katowice

    Klub: AZS AWF Katowice

    Marek Woźniak

    Miasto: Jeżyce

    Klub: UKS Szakal Jeżyce

    Aleksandra Styś

    Miasto: Puszczykowo

    Klub: MKS Juvenia Puszczykowo

    Kacper Jastrzębski

    Miasto: Ostrzeszów

    Klub: LKS Orkan Ostrzeszów

    Piotr Goździewicz

    Miasto: Kalisz

    Klub: UKS 12 Kalisz

    Natalia Benedykcinska

    Miasto: Ostrów Wielkopolski

    Klub: KS “Stal” Ostrów Wielkopolski

    Melania Wyka

    Miasto: Łódź

    Klub: KS “Społem” Łódź

    Karolina Piechota

    Miasto: Łódź

    Klub: UKS 190 Łódź

    Paulina Petri

    Miasto: Łódź

    Klub: KS “Społem” Łódź

    Patryk Pawlaczyk

    Miasto: Łódź

    Klub: UKS 190 Łódź

    Stanisław Włodarczyk

    Miasto: Warszawa

    Klub: KS “SPÓJNIA” Warszawa

    Jakub Szmytke

    Miasto: Warszawa

    Klub: UKS Żoliborz

    Magdalena Sudak

    Miasto: Warszawa

    Klub: UKS G-Bielany

    Julia Słocka

    Miasto: Warszawa

    Klub: AZS AWF Warszawa

    Milena Mazurek

    Miasto: Warszawa

    Klub: AZS AWF Warszawa

    Antoni Kałużyński

    Miasto: Warszawa

    Klub: Legia Warszawa

  • 2017
    13
    Dyscyplin
    21
    Sportowców
    Kajakarstwo
    3
    Tenis stołowy
    1
    Judo
    1
    Karate
    2
    Pływanie
    4
    Lekkoatletyka
    3
    Kolarstwo
    1
    Łucznictwo
    1
    Żeglarstwo
    1
    Kolarstwo górskie
    1
    Taekwondo
    1
    Szermierka
    1
    Wioślarstwo
    1
  • 2016
    11
    Dyscyplin
    21
    Sportowców
    Szermierka
    2
    Kajakarstwo
    2
    Karate
    1
    Kolarstwo
    1
    Akrobatyka
    1
    Triathlon
    1
    Pływanie
    5
    Lekkoatletyka
    3
    Strzelectwo
    1
    Skoki do wody
    1
    Wioślarstwo
    2
  • 2015
    15
    Dyscyplin
    21
    Sportowców
    Judo
    2
    Pływanie
    5
    Szachy
    1
    Lekkoatletyka
    1
    Szermierka
    1
    Pięciobój
    1
    Akrobatyka
    2
    Unihokej
    1
    Kolarstwo
    1
    Łucznictwo
    1
    Chód
    1
    Zapasy
    1
    Windsurfing
    1
    Wioślarstwo
    1
    Tenis
    1
  • 2014
    14
    Dyscyplin
    23
    Sportowców
    Wioślarstwo
    1
    Pływanie
    4
    Lekkoatletyka
    5
    Jeździectwo
    1
    Kajakarstwo
    2
    Taekwondo
    1
    Karate
    1
    Tenis
    2
    Szachy
    1
    Szermierka
    1
    Zapasy
    2
    Judo
    2
    Tenis stołowy
    1
    Łucznictwo
    1
  • 2013
    12
    Dyscyplin
    25
    Sportowców
    Szermierka
    2
    Pływanie
    4
    Zapasy
    3
    Snowboard
    1
    Lekkoatletyka
    5
    Kajakarstwo
    1
    Karate
    3
    Jeździectwo
    1
    Tenis ziemny
    1
    Bieg
    2
    Judo
    1
    Tenis stołowy
    1
  • 2012
    13
    Dyscyplin
    25
    Sportowców
    Lekkoatletyka
    1
    Pięciobój
    5
    Pływanie
    5
    Tenis stołowy
    1
    Kajakarstwo
    1
    Karate
    1
    Judo
    1
    Szermierka
    4
    Boks
    1
    Zapasy
    1
    Bieg
    1
    Kolarstwo
    1
    Szachy
    2
  • 2011
    12
    Dyscyplin
    17
    Sportowców
    div>
    Siedmiobój
    1
    Karate
    2
    Lekkoatletyka
    1
    Szermierka
    2
    Szachy
    2
    Kolarstwo
    1
    Bieg
    1
    Pięciobój
    2
    Windsurfing
    1
    Pływanie
    2
    Wioślarstwo
    1
    Kajakarstwo
    1
  • 2010
    7
    Dyscyplin
    10
    Sportowców
    Kajakarstwo
    1
    Żeglarstwo
    1
    Kolarstwo
    2
    Lekkoatletyka
    2
    Szermierka - szpada
    1
    Szermierka - floret
    1
    Pływanie
    2