Kadra

Dyscyplin
Sportowców
  • 2019
    11
    Dyscyplin
    21
    Sportowców

    Julia Sereda

    Dyscyplina: taekwondo olimpijskie

    Miasto: Warszawa

    Klub: AZS AWF Warszawa

    Adam Łukomski

    Dyscyplina: lekkoatletyka

    Miasto: Zduńska Wola

    Klub: MUKS Park Zduńska Wola

    Klaudia Skibiak

    Dyscyplina: pływanie

    Miasto: Łódź

    Klub: UKS-190 Łódź

    Tatiana Dąbrowska

    Dyscyplina: pływanie

    Miasto: Łódź

    Klub: UKS-190 Łódź

    Julia Tomecka

    Dyscyplina: tenis stołowy

    Miasto: Tarnowskie Góry

    Klub: MKS Skarbek Tarnowskie Góry

    Klaudia Franaszczuk

    Dyscyplina: tenis stołowy

    Miasto: Tarnowskie Góry

    Klub: MKS Skarbek Tarnowskie Góry

    Weronika Kaźmierczak

    Dyscyplina: lekkoatletyka

    Miasto: Łódź

    Klub: Rudzki Klub Sportowy Łódź

    Krzysztof Radziszewski

    Dyscyplina: pływanie

    Miasto: Warszawa

    Klub: UKS G-8 Bielany

    Milena Chałupka

    Dyscyplina: wielobój

    Miasto: Warszawa

    Klub: KS Warszawianka

    Jakub Żmudziński

    Dyscyplina: judo

    Miasto: Tarnowskie Góry

    Klub: UKS “Dwójka” Tarnowskie Góry

    Kacper Bugajski

    Dyscyplina: kajakarstwo

    Miasto: Trzebinia

    Klub: MKSW Trzebinia

     

    Zuzanna Herasimowicz

    Dyscyplina: pływanie

    Miasto: Warszawa

    Klub: AZS AWF Warszawa

    Elżbieta Łoboziak

    Dyscyplina: kajakarstwo

    Miasto: Trzebinia

    Klub: MKSW Trzebinia

    Marika Majewska

    Dyscyplina: lekkoatletyka

    Miasto: Września

    Klub: LUKS ORKAN Września

    Bartosz Stephan

    Dyscyplina: taekwondo olimpijskie

    Miasto: Poznań

    Klub: AZS OŚ Poznań

    Szymon Pytlarczyk

    Dyscyplina: pływanie

    Miasto: Warszawa

    Klub: MUKP Warszawianka Wodny Park

    Miłosz Szmytkowski

    Dyscyplina: akrobatyka sportowa

    Miasto: Chrzanów

    Klub: UMKS-PMOS Chrzanów

    Natalia Nikliborc

    Dyscyplina: taekwondo olimpijskie Miasto: Poznań Klub: AZS OŚ Poznań

    Julia Czyż

    Dyscyplina: łucznictwo olimpijskie

    Miasto: Poznań

    Klub: AZS Surma Poznań

    Albert Warzocha

    Dyscyplina: pływanie

    Miasto: Poznań

    Klub: UKS CItyZen Poznań

    Miłosz Ośko

    Dyscyplina: kolarstwo

    Miasto: Warszawa

    Klub: Warszawski Klub Kolarski

  • 2018
    12
    Dyscyplin
    21
    Sportowców

    Wiktoria Szatan

    Dyscyplina: akrobatyka sportowa

    Miasto: Chrzanów

    Klub: UMKS PMOS Chrzanów

    Amelia Pyzio

    Dyscyplina: szachy

    Miasto: Chrzanów

    Klub: UKS przy SP nr 8 w Chrzanowie

    Dominika Kiszka

    Dyscyplina: pływanie

    Miasto: Chrzanów

    Klub: UKS przy SP nr 8 w Chrzanowie

    Jakub Sikorski

    Dyscyplina: lekkoatletyka

    Miasto: Katowice

    Klub: AZS AWF Katowice

    Martyna Nolewajka

    Dyscyplina:  judo

    Miasto: Tarnowskie Góry

    Klub: UKS Ahinsa Tarnowskie Góry, GKS Czarni Bytom

    Joanna Gaj

    Dyscyplina: lekkoatletyka

    Miasto: Katowice

    Klub: AZS AWF Katowice

    Marek Woźniak

    Dyscyplina: taekwondo olimpijskie

    Miasto: Jeżyce

    Klub: UKS Szakal Jeżyce

    Aleksandra Styś

    Dyscyplina: lekkoatletyka

    Miasto: Puszczykowo

    Klub: MKS Juvenia Puszczykowo

    Kacper Jastrzębski

    Dyscyplina: wielobój

    Miasto: Ostrzeszów

    Klub: LKS Orkan Ostrzeszów

    Piotr Goździewicz

    Dyscyplina: lekkoatletyka

    Miasto: Kalisz

    Klub: UKS 12 Kalisz

    Natalia Benedykcinska

    Dyscyplina: lekkoatletyka

    Miasto: Ostrów Wielkopolski

    Klub: KS “Stal” Ostrów Wielkopolski

    Melania Wyka

    Dyscyplina: łucznictwo klasyczne

    Miasto: Łódź

    Klub: KS “Społem” Łódź

    Karolina Piechota

    Dyscyplina:  pływanie

    Miasto: Łódź

    Klub: UKS 190 Łódź

    Paulina Petri

    Dyscyplina: kolarstwo torowe

    Miasto: Łódź

    Klub: KS “Społem” Łódź

    Patryk Pawlaczyk

    Dyscyplina: pływanie

    Miasto: Łódź

    Klub: UKS 190 Łódź

    Stanisław Włodarczyk

    Dyscyplina: kajakarstwo

    Miasto: Warszawa

    Klub: KS “SPÓJNIA” Warszawa

    Jakub Szmytke

    Dyscyplina: pięciobój nowoczesny

    Miasto: Warszawa

    Klub: UKS Żoliborz

    Magdalena Sudak

    Dyscyplina: triathlon

    Miasto: Warszawa

    Klub: UKS G-Bielany

    Julia Słocka

    Dyscyplina: lekkoatletyka

    Miasto: Warszawa

    Klub: AZS AWF Warszawa

    Milena Mazurek

    Dyscyplina: taekwondo olimpijskie

    Miasto: Warszawa

    Klub: AZS AWF Warszawa

    Antoni Kałużyński

    Dyscyplina: pływanie

    Miasto: Warszawa

    Klub: Legia Warszawa

  • 2017
    13
    Dyscyplin
    21
    Sportowców
    Kajakarstwo
    3
    Tenis stołowy
    1
    Judo
    1
    Karate
    2
    Pływanie
    4
    Lekkoatletyka
    3
    Kolarstwo
    1
    Łucznictwo
    1
    Żeglarstwo
    1
    Kolarstwo górskie
    1
    Taekwondo
    1
    Szermierka
    1
    Wioślarstwo
    1
  • 2016
    11
    Dyscyplin
    21
    Sportowców
    Szermierka
    2
    Kajakarstwo
    2
    Karate
    1
    Kolarstwo
    1
    Akrobatyka
    1
    Triathlon
    1
    Pływanie
    5
    Lekkoatletyka
    3
    Strzelectwo
    1
    Skoki do wody
    1
    Wioślarstwo
    2
  • 2015
    15
    Dyscyplin
    21
    Sportowców
    Judo
    2
    Pływanie
    5
    Szachy
    1
    Lekkoatletyka
    1
    Szermierka
    1
    Pięciobój
    1
    Akrobatyka
    2
    Unihokej
    1
    Kolarstwo
    1
    Łucznictwo
    1
    Chód
    1
    Zapasy
    1
    Windsurfing
    1
    Wioślarstwo
    1
    Tenis
    1
  • 2014
    14
    Dyscyplin
    23
    Sportowców
    Wioślarstwo
    1
    Pływanie
    4
    Lekkoatletyka
    5
    Jeździectwo
    1
    Kajakarstwo
    2
    Taekwondo
    1
    Karate
    1
    Tenis
    2
    Szachy
    1
    Szermierka
    1
    Zapasy
    2
    Judo
    2
    Tenis stołowy
    1
    Łucznictwo
    1
  • 2013
    12
    Dyscyplin
    25
    Sportowców
    Szermierka
    2
    Pływanie
    4
    Zapasy
    3
    Snowboard
    1
    Lekkoatletyka
    5
    Kajakarstwo
    1
    Karate
    3
    Jeździectwo
    1
    Tenis ziemny
    1
    Bieg
    2
    Judo
    1
    Tenis stołowy
    1
  • 2012
    13
    Dyscyplin
    25
    Sportowców
    Lekkoatletyka
    1
    Pięciobój
    5
    Pływanie
    5
    Tenis stołowy
    1
    Kajakarstwo
    1
    Karate
    1
    Judo
    1
    Szermierka
    4
    Boks
    1
    Zapasy
    1
    Bieg
    1
    Kolarstwo
    1
    Szachy
    2
  • 2011
    12
    Dyscyplin
    17
    Sportowców
    Siedmiobój
    1
    Karate
    2
    Lekkoatletyka
    1
    Szermierka
    2
    Szachy
    2
    Kolarstwo
    1
    Bieg
    1
    Pięciobój
    2
    Windsurfing
    1
    Pływanie
    2
    Wioślarstwo
    1
    Kajakarstwo
    1
  • 2010
    7
    Dyscyplin
    10
    Sportowców
    Kajakarstwo
    1
    Żeglarstwo
    1
    Kolarstwo
    2
    Lekkoatletyka
    2
    Szermierka - szpada
    1
    Szermierka - floret
    1
    Pływanie
    2