Otwarte szkolenia SAV

Idea

Sportowa Akademia Veolia z roku na rok się rozwija. Wraz z rozpoczęciem 9. edycji wzbogaciliśmy ofertę o szkolenia otwarte, z których mogą korzystać sportowcy, ich trenerzy i rodzice z całego kraju. Chcemy dzielić się naszą sportową pasją, wiedzą i doświadczeniem naszych ekspertów z jak najszerszym gronem odbiorców.

Otwarte szkolenia

Zajęcia antydopingowe

Poza celowym stosowaniem dopingu z roku na rok rośnie liczba codziennych przypadków nieświadomego spożycia szkodliwych substancji, dlatego tak ważna jest edukacja w tym zakresie. Jakich leków unikać, czego wystrzegać się przy suplementacji, jakie są konsekwencje spożywania zakazanych środków dla zdrowia, a także jak przebiega kontrola antydopingowa i jakie są prawa i obowiązki sportowca w tym zakresie – to tylko niektóre zagadnienia poruszone w czasie warsztatów z Michałem Rynkowskim, dyrektorem POLADA.

Sponsoring

Emocje towarzyszące sportowcom i kibicom sportowym są bezcenne. Dokładnej wycenie podlegają natomiast kosztowne przygotowania, udział w zawodach, zgrupowaniach, opieka medyczna i sprzęt – to tylko część wydatków zajmujących stałe pozycje w budżecie zawodników i klubów sportowych. Celem szkolenia SAV jest ułatwienie sportowcom kontaktu z przyszłymi sponsorami.