e-learning

Julia Czyż, jedną z prelegentek szkolnej konferencji “Teddy Bear”

Nasi Kadrowicze są nie tylko świetnymi sportowcami, ale też angażują się w inne, pozasportowe inicjatywy. Julia Czyż – łuczniczka trenująca w klubie AZS Surma Poznań, była uczestniczką szkolnej konferencji Teddy Bear. Czego dotyczyła konferencja i dlaczego Julia zdecydowała się w niej wystąpić? Przeczytajcie sami. Zobaczcie również z jakimi trudnościami musiała się zmierzyć, jakie były jej motywacje oraz jak się czuła w roli prowadzącej, podczas wystąpienia przed tak liczną publicznością.

“W miniony piątek (tj. 29 marca), miałam okazję wystąpić w swojej szkole (III Liceum Ogólnokształcącym im. św. Jana Kantego w Poznaniu) na konferencji Teddy Bear. Konferencja była wzorowana na konferencji TEDx. Uczniowie mogli opowiedzieć o swoich zainteresowaniach czy ideach. Razem ze mną wystąpiły dwie inne osoby. Wystąpienia publiczne przed dużym tłumem są dla mnie ogromnym wyzwaniem, ale zdecydowałam się na nie, ponieważ chciałam wyjść poza swoją strefę komfortu. Oprócz tego, następną barierą, którą musiałam pokonać był język. Ciężej opowiada się o swojej pasji w języku angielskim niż w języku polskim, jednak nawet to nie było dużą przeszkodą.

Mimo, że sama widzę duże pole do poprawy, otrzymałam wiele pozytywnych komentarzy zwrotnych od koleżanek i kolegów. To doświadczenie z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

Cieszę się też, że mogłam wystąpić w koszulce SAV. Poczułam się jeszcze bardziej dumna, że mogę być stypendystą 10. edycji i przełamywać w ten sposób swoje słabości.”