e-learning

Niedzielna rozgrzewka Mileny i Szymona. Warszawski Półmaraton – czas start!

Dzisiaj w 14. Półmaratonie Warszawskim, w gronie ponad 11 tysięcy uczestników, pobiegło 31 przedstawicieli 11 spółek Grupy Veolia w Polsce. Start na dystansie 21 km poprzedziła rozgrzewka, którą dynamicznie poprowadzili nasi kadrowicze – Milena Chałupka i Szymon Pytlarczyk.  W sobotę podczas integracyjnego spotkania pasta party, reprezentujący nas biegacze otrzymali koszulki Veolii. W sympatycznej atmosferze uczestnicy wspominali poprzednie edycje i wyznaczali sobie biegowe cele.
A jak niedzielny poranek ocenia nasza kadrowiczka, Milena Chałupka? Przeczytajcie sami:
“W niedzielę miałam przyjemność poprowadzić rozgrzewkę dla pracowników Veolii z całej Polski. Razem z Szymonem Pytlarczykiem, punktualnie o godzinie 9.10 przed hotelem Ibis, zmotywowaliśmy grupę około 20 osób do podjęcia walki w biegu. Wśród pracowników znalazły się dwie silne i gotowe do działania kobiety. Miałam możliwość zobaczyć jak członkowie Veolii tworzą zgrany zespół. Razem z Szymonem wczuliśmy się w rolę prowadzących i świetnie się przy tym bawiliśmy! Co więcej, miałam też możliwość poznać sportową historię Szymona i dowiedzieć się z jakimi trudnościami jako sportowiec zmaga się na co dzień. Cieszę się, że SAV daje mi możliwość wzięcia udziału w tego typu wydarzeniach i pozwala mi nabierać sportowego doświadczenia.”
Trzymamy kciuki za rekordy życiowe koleżanek i kolegów z Veolii oraz Jarka, któremu w biegu towarzyszył 2-letni syn. Milenie i Szymonowi dziękujemy za przeprowadzenie rozgrzewki i dawkę pozytywnej energii przed startem.