e-learning

Otwarte szkolenia SAV

Idea

Od blisko 10 lat pracujemy ze sportowcami. Z każdym rokiem coraz lepiej znamy i rozumiemy ich potrzeby. Wiemy też, że za sukcesem jednego zawodnika często stoi praca wielu osób, przede wszystkim trenera i rodziców. Dlatego otwarte szkolenia SAV przygotowaliśmy również z myślą o nich. Szkolenia przygotowali specjaliści na co dzień współpracujący ze sportowcami z kadry SAV. W związku z dużym zainteresowaniem tematami sponsoringu, żywienia, psychologii i budowania wizerunku wśród młodych zawodników, ich rodziców, a także trenerów z całego kraju, eksperci SAV opracowali program edukacyjny, dostępny dla szerszej grupy odbiorców.

Otwarte szkolenia

Sponsoring i wizerunek w sporcie

W czasie szkoleń dowiesz się jak budować wizerunek sportowca i relacje z potencjalnymi partnerami. Zapoznasz się z procesem pozyskiwania sponsorów i przygotowania samej oferty. Pracę nad własną ofertą z pewnością ułatwią liczne przykłady i studia przypadków. Szkolenia online poprowadzi Jerzy Mieńkowski, specjalista z zakresu marketingu sportowego i sponsoringu. Były, wieloletni współpracownik Mateusza Kusznierewicza.
I zajęcia: 19 marca, godz. 19:00

O czym jest ta historia? Czyli budowanie marki sportowca.

II zajęcia: 26 marca, godz. 19:00

Jak przygotować ofertę sponsorską? Praktyczne rady i przykłady dobrych ofert sponsorskich.

III zajęcia: 2 kwietnia, godz. 19:00

Dobra komunikacja marketingowa sportowców. Studia przypadków.

Zapisz się na szkolenie

Dietetyka w sporcie

Odpowiednie żywienie to klucz do sukcesu, również w sporcie. Nie bez znaczenia jest również dostarczanie odpowiednich witamin i suplementów. Podczas szkoleń dowiesz się min. jak dopasować dietę do efektu, który chcesz uzyskać i czy będąc na diecie można pozwolić sobie na tzw. „cheat day”? A co z suplementami? Niezbędny element, czy zbędny wydatek? O tym i innych zagadnieniach opowie doświadczona w żywieniu sportowców Dominika Wójcicka-Kulczyk, dietetyk kliniczny i dietetyk
I zajęcia: 9 kwietnia, godz. 19:00

Odchudzanie, zwiększanie masy ciała i utrzymanie masy ciała - co musisz wiedzieć?

II zajęcia: 16 kwietnia, godz. 19:00

"Śmieciowe" jedzenie - kiedy tak, a kiedy nie?

III zajęcia: 23 kwietnia, godz. 19:00

Witaminy i składniki mineralne, które warto suplementować przy zwiększonej aktywności fizycznej.

Zapisz się na szkolenie

Psychologia w sporcie

Zastanawialiście się kiedyś, co wyróżnia wybitnych sportowców? Co przyczyniło się do wielkich sukcesów Michaela Phelpsa albo Usaina Bolta? Historia Phelpsa to najlepszy dowód na to, że wsparcie psychologa w sporcie jest nieodłącznym elementem treningu. Trener Usaina Bolta, Glen Mills traktuje motywację jako niezbędne minimum, łączy pracę ciała i umysłu. Podczas tego szkolenia dowiecie się min. jak przełamywać słabości i dążyć do sukcesu, czym jest trening wyobrażeniowy i jak skutecznie się komunikować. Spotkania poprowadzi Zuza Wałach-Biśta, psycholog, doświadczona w pracy ze sportowcami, członkini międzynarodowych organizacji związanych z psychologią sportu.
I zajęcia: 7 maja, godz. 19:00

Dasz radę! Czyli słów kilka o poczuciu skuteczności.

II zajęcia: 14 maja, godz. 19:00

Moc wyobraźni w sporcie.

III zajęcia: 21 maja, godz. 19:00

Moc wyobraźni w sporcie.

Zapisz się na szkolenie

Zajęcia antydopingowe

Poza celowym stosowaniem dopingu z roku na rok rośnie liczba codziennych przypadków nieświadomego spożycia szkodliwych substancji, dlatego tak ważna jest edukacja w tym zakresie. Jakich leków unikać, czego wystrzegać się przy suplementacji, jakie są konsekwencje spożywania zakazanych środków dla zdrowia, a także jak przebiega kontrola antydopingowa i jakie są prawa i obowiązki sportowca w tym zakresie – to tylko niektóre zagadnienia poruszone w czasie warsztatów z Michałem Rynkowskim, dyrektorem POLADA.