e-learning

SAV Junior – zmieniamy się dla najmłodszych!

Sportowa Akademia Veolia jest jednym z najdłużej realizowanych przez grupę Veolia projektów CSR w Polsce. Przez ostatnie 10 lat wspieraliśmy i wspólnie przeżywaliśmy sukcesy aż 185 absolwentów SAV reprezentujących łącznie 34 dyscypliny.

Po dekadzie współpracy ze sportowcami z całej Polskiej zdecydowaliśmy, że przyszedł czas na zmiany! Mamy niezwykłą przyjemność ogłosić, że kolejna edycja programu odbędzie się pod nazwą SAV Junior i będzie ona skierowana do dzieci w wieku przedszkolnym. Naszym celem w nowej odsłonie SAV będzie przedstawienie oraz nauka podstawowych umiejętności ruchowych oraz podniesienie świadomości rodziców w tym zakresie. Pierwsze lata życia to kluczowy czas w rozwoju dziecka. To okres, kiedy dzieci rozwijają się i zmieniają z dnia na dzień, dlatego nie ma czasu do stracenia. – Dziś małe sukcesy i drobne zmiany w przyszłości mogą zadecydować o realizacji wielkich marzeń. Postanowiliśmy skupić się na rozwoju najmłodszych, bo to ich pokolenie będzie w przyszłości walczyć o medale lub podbijać kosmos –mówi Izabela Rakuć – Kochaniak, Prezes Fundacji Veolia Polska.

Po raz pierwszy podejmiemy tę tematykę już 21 listopada na uroczystej Gali w Polskim Komitecie Olimpijskim, która będzie zwieńczeniem 10. edycji projektu Sportowej Akademii Veolia oraz wejściem w nowy rozdział naszej historii – SAV Junior.

W ramach nowej odsłony programu nie wykluczamy dalszej współpracy ze sportowcami, jednak jej charakter ulegnie znacznej zmianie w stosunku do poprzednich edycji. Bez zmian pozostaje natomiast nasza ogólnodostępna platforma szkoleniowa, którą znajdziecie na stronie głównej naszego programu. Wkrótce wrócimy do Was z kolejnymi informacjami na temat nowej odsłony Sportowej Akademii Veolia.