e-learning

Sportowa Akademia Veolia na Dniu Marzyciela!

Fundacja Veolia Polska wraz z Program Sportowej Akademii Veolia miała niezwykłą przyjemność dołączyć do partnerów II edycji największej charytatywnej, pływackiej imprezy w Polsce – Dzień Marzyciela. Już po raz kolejny w Zatoce Sportu Politechniki Łódzkiej fundacja Swim For a Dream zbierała pieniądze (środki) na rzecz rozwoju sportu młodzieżowego w Polsce.

W czasie pikniku rodzinnego Dnia Marzyciela wyłoniliśmy młode, a nawet bardzo młode sportowe talenty! Wspólnie z kadrowiczkami 10. Edycji Sportowej Akademii Veolia – Tatianą Dąbrowską i Weroniką Kaźmierczak, oraz przedstawicielami Fundacji, przygotowaliśmy tor przeszkód oparty na podstawowych umiejętnościach ruchowych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Młodzi zawodnicy spróbowali swoich sił między innymi w chodzeniu na równoważni,  przeskokach, biegu, czy w rzutach do celu, a to tylko część umiejętności, z którymi dziecko powinno opuścić przedszkole. Sportowcy, którzy poradzili sobie najlepiej otrzymali od nas sportowe upominki, dzięki którym będą mogli rozwijać Podstawowe Umiejętności Ruchowe na co dzień.

Cieszymy się, że jako Fundacja Veolia Polska mogliśmy uczestniczyć w tym niesamowitym wydarzeniu. Jak zawsze miło nam było gościć w Łodzi i mamy nadzieję, że zobaczymy się ponownie za rok!